Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

bmw x5 2009
09c3d8f9-cd1b-470d-9ce1-80c0b054116f.jpeg 95f29a1b-8e29-4bf1-854d-762b944e2e0c.jpeg 45d22933-580c-4f15-abb2-46927f3e8c1b.jpeg 9383a1b0-7242-4b72-9b77-f48c7ef851f1.jpeg 11f1372b-aaf7-448b-9634-f8baf029219d.jpeg

bmw x5 2009

SUV
Starting from 40
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
  Available   Partially Reserved   Not Available
September 2023
MonTueWedThuFriSatSun
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44