Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

MB C220 2013
e1fe6633-75e6-4f02-8753-b49a00148f18.jpeg b178029d-c384-420c-b815-bb51fb794d20.jpeg 46e65170-424d-4a9f-a88b-6b4de490948b.jpeg 67a4c27b-4bcb-4218-aad7-694401020d54.jpeg 5b9987c1-f7e4-4274-8274-ca0875509c96.jpeg

MB C220 2013

SEDAN
Starting from 30
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
  Available   Partially Reserved   Not Available
September 2023
MonTueWedThuFriSatSun
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44