Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

Seat Ibiza
5b8f0c27-025f-40af-95dd-9ad587a21f51.jpeg 573a2ca8-d8cb-441c-b8f2-a371d91994c6.jpeg 0cf776d2-032f-4fa1-aa97-f24afe213a4b.jpeg bc22df8a-3d20-454c-a874-c1bba207d41e.jpeg

Seat Ibiza

SMALL
Starting from 15
manual gear
dizel fuel
  Available   Not Available
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44