Skip to content
makina me qera rinas Teresa car rental fleet

MAKINA ME QERA RINAS

KLIKO KETU PER TE REZERVUAR MAKINEN TENDE!

SUPER CMIME,SUPER CILESI

Makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44

zyra ne aeroport Teresa Car rental 
makina me qera rinas
zyra ne aeroport

Rreth nesh!

Makina me qera Rinas Teresa car rental

me nje eksperience 7 vjecare ne fushen e dhenies se makinave me qera , me operim ne aeroport , rinas, tirane , durres, esht e pranishme per ju me nje flote prej me shum se 150 makina dhe me nje staff te kualifikuar per sherbimin ndaj klientit! , tek ne do te gjeni modele nda me te ndryshmet