Skip to content

rreth nesh makina me qera rinas

Teresa car rental

me nje eksperience 7 vjecare ne fushen e dhenies se makinave me qera , me operim ne aeroport , rinas, tirane , durres, esht e pranishme per ju me nje flote prej me shum se 150 makina dhe me nje staff te kualifikuar per sherbimin ndaj klientit! , tek ne do te gjeni modele nda me

ekonomiket si

golf 5, golf 6, golf 7, polo,seat etj

familjare si

passat , jetta, c class, audi a4 , audi a5, audi 6

tek ato luksoze si

s class,audi a8, audi a7, passat cc, etj

gjithashtu per ju oemi dhe foristrada me qera

foristrada qyteti si

audi q5, glk , tiguan,

dhe foristrada premium si

ML, GL , Q7 , Cayenne, Tuareg

na telefononi per te rezervuar udhetimin tuaj te rradhes

0699344044 flm