Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

Makina me qera rinas

Vw POLO

Vw POLO

SMALL
air Conditioned
parking sensor
parking camera
bluetooth mp5
manual gear
dizel fuel
Starting from 14
vw golf 5

vw golf 5

SMALL
air Conditioned
bluetooth mp5
manual gear
dizel fuel
Starting from 14
Seat Ibiza

Seat Ibiza

SMALL
manual gear
dizel fuel
Starting from 15
AUDI A3 automatic

AUDI A3 automatic

SMALL
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
dizel fuel
Starting from 15
VW Passat CC

VW Passat CC

SEDAN
auto gearbox
parking sensor
dizel fuel
Starting from 18
vw passat 2015

vw passat 2015

SEDAN

 

auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 18
VW Passat jetta 2013

VW Passat jetta 2013

SEDAN
auto gearbox
parking sensor
parking camera
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 18
VW Passat jetta 2013

VW Passat jetta 2013

SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
dizel fuel
Starting from 19
VW GOLF 6

VW GOLF 6

SMALL
parking camera
manual gear
dizel fuel
Starting from 19
Logan

Logan

SEDAN, SMALL
logan 2023 for rent
air Conditioned
manual gear
Starting from 19
VW PASSAT 2015

VW PASSAT 2015

PREMIUM SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 20
VW TOURAN 7 vende

VW TOURAN 7 vende

SMALL SUV
parking sensor
dizel fuel
Starting from 20
kia soul 2019

kia soul 2019

SMALL SUV
kia soul 2017 automat CUV e pershtateshme per qytet
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
Starting from 20
MB C250 2010

MB C250 2010

SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
Starting from 23
AUDI A6

AUDI A6

SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 23
VW Polo

VW Polo

SMALL
air Conditioned
bluetooth mp5
manual gear
dizel fuel
Starting from 23
VW GOLF 7

VW GOLF 7

SMALL
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
manual gear
Starting from 25
VW PASSAT 2016

VW PASSAT 2016

PREMIUM SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
Starting from 25
VW Passat 2013

VW Passat 2013

PREMIUM SEDAN

 

Starting from 25
kia cadenza 2015

kia cadenza 2015

SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
Starting from 25
BMW Seria 3 2017

BMW Seria 3 2017

PREMIUM SEDAN
auto gearbox
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 27
VW GOLF 6

VW GOLF 6

SMALL
air Conditioned
parking sensor
manual gear
dizel fuel
Starting from 30
VW GOLF 6

VW GOLF 6

SMALL
auto gearbox
parking sensor
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 30
MB C220 2013

MB C220 2013

SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 30
MB ML 2008

MB ML 2008

SUV
auto gearbox
parking sensor
dizel fuel
Starting from 35
VW TIGUAN 2014

VW TIGUAN 2014

SMALL SUV
auto gearbox
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 35
MB GLK 220

MB GLK 220

SMALL SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 35
AUDI Q5 2015

AUDI Q5 2015

SMALL SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking camera
bluetooth mp5
Starting from 35
Audi Q3 2017

Audi Q3 2017

SMALL SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 35
AUDI Q7 2010

AUDI Q7 2010

SUV
auto gearbox
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 40
Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
Starting from 40
BMW Seria 3 2017

BMW Seria 3 2017

SEDAN
bmw 2017 2.0 gasoline automatic full option
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
Starting from 40
AUDI Q7 7vende

AUDI Q7 7vende

SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
Starting from 40
mini cooper 2018

mini cooper 2018

SMALL
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 40
bmw x5 2009

bmw x5 2009

SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 40
vw tuareg 2015

vw tuareg 2015

SUV
vw tuareg 2015 3.0 dizel
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
dizel fuel
Starting from 40
VW TUAREG 2015

VW TUAREG 2015

SUV
vw tuareg 2014 dizel automatic shum e shkathet dhe e manovrueshme
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 45
AUDI Q5 2016

AUDI Q5 2016

SMALL SUV
audi q5 2016 1.8 benzin e shkathet dhe praktike
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 45
MB GL 2011

MB GL 2011

SUV
320 2011 automatic 7 seater premium
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
dizel fuel
Starting from 45
MB ML 2015

MB ML 2015

SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 50
MB ML 2015

MB ML 2015

SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
dizel fuel
Starting from 50
MB ML 2015

MB ML 2015

SUV
auto gearbox
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 50
MB Sclass 2009 LUNGO

MB Sclass 2009 LUNGO

PREMIUM SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 50
MB ML 350

MB ML 350

SUV
mercedes ml350 premium dizel automatic
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 50
MB s class 2013

MB s class 2013

PREMIUM SEDAN
s500 amg look 2013 super komode me ngjyre te vecante e pershtatshme per takime
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 50
MB S450 2009

MB S450 2009

PREMIUM SEDAN
auto gearbox
air Conditioned
Starting from 50
AUDI A7 2014

AUDI A7 2014

PREMIUM SEDAN
audi a7 2014 me qera luxury and sport feeling adrenaline dhe komoditet
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 50
MB ML 350 2013

MB ML 350 2013

SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
Starting from 55
MB ML 2014

MB ML 2014

SUV
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
Starting from 60
audi q7 2017

audi q7 2017

SUV
audi q7 2017 premium
auto gearbox
air Conditioned
parking camera
panoramic roof
Starting from 70

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44