Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

MB s class 2013
8ccc2c68-3170-4881-88c5-9b8bf6991834.jpeg 3b79c124-d3b8-4713-a051-dee5991eb9bc.jpeg 9b7a6faf-396c-489f-ad7e-b0fa1258564e.jpeg 677e56dd-8163-4a27-9e6b-1929f1b3148f.jpeg 6e9632db-8bc0-4945-b9f5-4c83e8a3fc07.jpeg 58633521-0f4c-4e89-a438-93dcfdd4d6b3.jpeg 40114e6a-d059-49b4-8963-156df2c7e864.jpeg

MB s class 2013

PREMIUM SEDAN
Starting from 50
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
parking camera
panoramic roof
bluetooth mp5
  Available   Not Available
July 2024
MonTueWedThuFriSatSun
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
August 2024
MonTueWedThuFriSatSun
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44