Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

VW PASSAT 2016
5f77d0d8-7eaf-4dd0-8f97-c6e747500ea9.jpeg fe5a9500-6d98-4b15-84a1-4044e655fac4.jpeg c5a20560-3104-486e-95ec-1e5963aeeea2.jpeg 97031402-7957-4caa-98ce-7caedc5b1d8a.jpeg 45c13a03-6ada-43f0-b084-863bab62745d.jpeg 262f3c1f-c8c2-4ae1-8d4d-774f5d088872.jpeg

VW PASSAT 2016

PREMIUM SEDAN
Starting from 25
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
  Available   Not Available
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44