Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

Vw POLO
774ece07-ceda-4bcb-a9bf-f6752977744b.jpeg 950add1b-5b98-4edb-96e7-6149ab188556.jpeg afd1cb55-adf3-4efb-bade-a00cd8a85075.jpeg 53f3771c-fc09-4e2e-b2cb-a252e91e89c2.jpeg 0ea5bbd1-e7f8-4704-a3b4-7b0dd0c355e5.jpeg ced99073-5e32-4670-9c5b-d50e81ab28f8.jpeg

Vw POLO

SMALL
Starting from 14
air Conditioned
parking sensor
parking camera
bluetooth mp5
manual gear
dizel fuel
  Available   Not Available
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44