Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

VW GOLF 6
f23d6011-2633-4e9a-959b-c423a0bee887.jpeg a149b979-8e00-4ccf-9c72-882ccc65c302.jpeg 9c12727b-c74a-48eb-af3b-696e01df4260.jpeg 21d68483-8155-4e1d-8003-3ee45c8f6862.jpeg

VW GOLF 6

SMALL
Starting from 30
auto gearbox
parking sensor
bluetooth mp5
dizel fuel
  Available   Not Available
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44