Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

vw passat 2015
05f33951-da05-4a4f-a81d-d3f47efb509d.jpeg d77fc32a-ac96-4fad-911c-5a05cb94f274.jpeg 1b08a6ee-cfea-41e0-9efa-dbb1aecca6e3.jpeg fbaf9a2c-82f9-4b45-9c9b-a728c97cca0f.jpeg

vw passat 2015

SEDAN

 

Starting from 18
auto gearbox
air Conditioned
parking sensor
panoramic roof
bluetooth mp5
dizel fuel
  Available   Not Available
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44