Skip to content

makina me qera ne rinas 150+ makina

Logan
30e7697f-1bc0-44fe-a363-6f4dd3aa7370.jpeg 7370b1f9-67c1-42a6-8694-200897c8dd31.jpeg 4d31fbc8-c9bc-4f75-802e-6809469f0df5.jpeg

Logan

SEDAN, SMALL
Starting from 19
air Conditioned
manual gear
  Available   Partially Reserved   Not Available
September 2023
MonTueWedThuFriSatSun
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Select the Dates for Pick Up and Drop Off

makina me qera rinas

Teresa Car Rental , tek ne ju do te gjeni makina nga me ekonomike ,makina familjare , foristrada dhe makina luksi! makina me qera ne aeroport makina me qera ne tirane makina me qera ne rinas makina me qera ne durres sido qe te jete nevoja juaj na kontaktoni! ne numrin 355 69 93 44 0 44